V čem jsme jiní?

V čem jsme jiní?

1. Bezpečnost na prvním místě

Při výcviku klademe velký důraz na bezpečnost našich žáků. Po celou dobu kurzu se Vám věnují vždy nejméně 2 zkušení instruktoři. Při praktickém výcviku jste neustále pod dohledem a v kontaktu se svým instruktorem přes vysílačku. Postupně jsou na Vás zvyšovány nároky tak, abyste ke konci kurzu byli schopni samostatně a bezpečně startovat, letět a přistát.

Vizitkou naší školy je, že odtud odchází piloti, kteří opravdu umí. Piloťáky nerozdáváme po prvním večírku, ze známosti nebo za úplatky. Tady Vás opravdu naučíme. Už jen bilance rozbitých vrtulí svědčí o kvalitě školy. Obecně známý mýtus, že při učení motorového paraglidingu každý člověk zpočátku zláme 4-5 vrtulí Vám lehce vyvrátíme. 

2. Profesionální a individuální přístup ke všem žákům

Maximální počet žáků v kurzu je 8 a to z důvodu zajištění kvalitní a efektivní výuky. Skupině se vždy věnují 2-3 instruktoři, kteří díky svým zkušenostem dokáží perfektně rozpoznat a eliminovat Vaše chyby. Výcvik vždy probíhá v závislosti na zvládnutí konkrétních úloh každého žáka.

3. Nejkvalitnější paraglidingové vybavení

V naší škole dostane každý žák svůj paraglidingový komplet přesně ve své váhové kategorii. Na každou sezónu obnovujeme školní vybavení, a proto každý rok dostáváte nové padáky těch nejlepších značek co na českém trhu jsou. S paraglidingovým pravěkem se u nás rozhodně nesetkáte.

4. Nové a vyzkoušené výukové materiály a metody výuky

Ještě před zahájením kurzu je každému žákovi zaslána domů učebnice Paragliding a výuková videa, aby se mohl v klidu začít připravovat teoreticky. Na kurzu pak navíc obdrží náš vychytaný sešit na poznámky s předepsanými tématy, který slouží k snadnějšímu pochopení probírané látky. Na učebně, kde probíhají přednášky jsou pak k dispozici další výukové materiály – odborné knihy, časopisy, mapy, zákony aj. Nejlepším zdrojem informací pak je studna vědomostí našich instruktorů, kteří jsou neustále připraveni odpovídat na všechny Vaše otázky. Ke zkvalitnění výuky používáme také videonahrávky Vašich letů a následný rozbor na učebně.

5. Výuka

K výuce slouží učebna vybavená profesionální video a audio technikou. Ke snadnějšímu pochopení probírané látky je výklad instruktora provázen naší vlastní prezentací s různými animacemi a videi.

6. Zajištění veškerého provozního servisu

Během celého kurzu se nemusíte o nic starat. Přichystáme pro Vás kompletní paraglidingovou výbavu, vysílačku, přilbu, atd. Přepravu školní výbavy na cvičné louky zajišťujeme vozem letecké školy. Pokud se jede na cvičný terén mimo Býkovice, zajišťujeme také přepravu účastníků. Samozřejmostí je jakýkoliv servis při seřizování a údržbě motorů.

7. Vyřízení veškerých formalit

Vystavíme Vám Osobní list – Váš průvodní doklad k vystavení pilotní licence. Pomůžeme Vám se všemi papírovými nepříjemnostmi ohledně získání piloťáku, vyřízení techničáku, pojištění atd. Pokud nemůžete nebo nestihnete sehnat leteckého lékaře, zajistíme Vám lékařskou prohlídku přímo v Býkovicích nebo v Blansku.

8. Zajištění ubytování a stravování

Poradíme Vám s ubytováním přímo v místě konání kurzu dle Vašich požadavků od turistické ubytovny až po luxusní hotelový pokoj. Stravujeme se obvykle společně formou Menu v hotelové restauraci. V ubytovně je k dispozici vybavená kuchyňka.

9. Dárkový balíček

To stále není všechno. Každý žák od nás obdrží ve firemních barvách aktovku – diplomatku a v ní pár drobností. Na závěr kurzu pak památeční tričko Letecké školy Jožky Káčera i s návodem... :-) 

10. Kompletní poradenský servis při nákupu vybavení

Během kurzu společně s Vámi zjistíme, jaké jsou Vaše nároky a možnosti. Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší vybavení ušité přímo na míru. Nejsme smluvně vázáni s žádnou firmou, a proto Vám nebudeme vnucovat žádné konkrétní značky ani typy výrobků. Rádi Vám však odborně poradíme s koupí nové, nebo i bazarové výbavy. Ceny v našem shopu jsou vždy stejné jako u výrobce a navíc získáte další výhody a slevy. Před, během i po absolvování kurzu jsme neustále připraveni odpovídat na Vaše všetečné otázky.

A ještě pár věcí...

• jednání na rovinu...
• jasné ceny...
• podání všech informací předem...
• nekupujete zajíce v pytli...

* Tak na viděnou třeba v Býkovicích se těší tým Letecké školy Jožky Káčera *

jak začít létat?
jak vybrat správnou školu?
v čem jsme jiní, než ostatní?
up