Jak vybrat správnou školu

- Nevybírejte jen podle nejnižší ceny, ale podle kvality výuky. Co to znamená? Mnoho škol se na první pohled tváří velmi profesionálně, ale při bližším zkoumání zjistíte třeba, že výuka probíhá individuálně po domluvě, někde na louce pod kaštanem, po večerech a pozor! - na Vašem vlastním vybavení! Ale to si přece máte koupit až poté, co zjistíte, jestli ten sport vůbec chcete dělat. Takže hledejte školu, která disponuje vlastním vybavením všech různých váhových kategorií, vybavenou učebnou s technickým zázemím a trenažéry pro nácviky startů.

- Hledejte školu, která provádí intenzivní výcvik, protože večerní škola je dobrá leda do jazykovky.

- K přihlášení do motorového kurzu není podmínkou, abyste měli pilotní licenci bezmotorového létání. Můžete přijít zcela neposkvrněni létáním a dobrá škola Vás létat naučí.

- Zjistěte si, jak probíhá výcvik, a také co všechno máte v ceně, kterou zaplatíte. Někdy to bývá na stránkách šalamounsky napsané tak, že nikdy vlastně nevíte, kolik Vás to bude stát a pak se divíte.

- Vždy se zajímejte o počet žáků na instruktora, způsob přezkoušení a možnosti dalšího zdokonalování.

- Máte-li nějaké otázky, neváhejte instruktora kontaktovat. Uděláte si první dojem a recenze absolventů školy Vám určitě pomohou vybrat si tu nejlepší.

Jak vybrat správnou školu?

* Tak na viděnou třeba v Býkovicích se těší tým Letecké školy Jožky Káčera *

jak začít létat?
jak vybrat správnou školu?
v čem jsme jiní, než ostatní?
up