Chcete se odpoutat?

Chcete se odpoutat od pozemských starostí? Splnit si odvěký lidský sen podívat se na zem z ptačí perspektivy? Neváhejte a zkuste to! Naše škola za dobu své existence pomohla splnit tento sen již mnoha lidem. 

Paragliding je v současné době velmi vyhledávaným a dobře se rozvíjejícím sportovním odvětvím. V průběhu kurzu se seznámíte s problematikou tohoto sportu a získáte teoretické znalosti i praktické dovednosti potřebné k vašemu budoucímu samostatnému létání. Paragliding si můžete také nezávazně vyzkoušet jako pasažér v tandemu a to jak na kopci, tak i s motorovou tříkolkou.

Výcvik provádějí zkušení instruktoři s mnohaletou praxí pod vedením letového inspektora – člena reprezentace ČR, mistra České republiky a účastníka mnoha mezinárodních závodů – Jožky Káčera.

Z nabídky KURZY si vyberte ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Každý kurz lze otevřít a dočíst se podrobně, co přesně obnáší, jak probíhá a co je jeho završením.

V odstavci "cena zahrnuje" zjistíte, co všechno cena obsahuje a neobsahuje…Snadno tak můžete porovnat výhody našich kurzů oproti kurzům pořádaných jinými školami.

Pak už stačí jen zabrousit na nabídku "objednat", vybrat termín, vyplnit přihlášku a první krok máte za sebou. Obratem Vám pošleme mail o potvrzení Vaší on-line přihlášky, po zaplacení zálohy obdržíte poštou výukové materiály a můžete se začít připravovat.

Pak už se jen dostavíte na kurz a zažijete nezapomenutelné dny s partou lidí, pro které se stal paragliding životní drogou a kteří si touží splnit jeden velký sen o létání, stejně jako Vy.

Svěřte se do našich rukou!

jak začít létat?
jak vybrat správnou školu?
v čem jsme jiní, než ostatní?
up