Zkušební testy

Již několikátým rokem pravidelně zjišťujeme, že vědomosti, které jsme přes léto do našich kurzistů pracně natlačili, nenávratně přes zimu zmizí v jakési černé díře… Znalosti získané v kurzu nemají sloužit jen k bezprostřednímu získání pilotní licence, ale mají být jakousi cestou vedoucí k opravdovému pilotnímu umění. Bez základních informací o aerodynamice, meteorologii, předpisech atd.. se sice dá po nějakou dobu ve vzduchu pohybovat (krosna létá především na benzín), ale takto létající osoba nemůže být rozhodně nazývána pilotem. Oslovili jsme proto naše kamarády, známé, zapátrali v knihách a sestavili jednoduchý prográmek, kde si může každý nejen během dlouhých neletových dnů a zimních večerů osvěžit svoje znalosti. Nabízíme „všeobecný test“, kde program náhodně namíchá z různých témat 30 testových otázek. Pokud máte zájem procvičit si některé z konkrétních témat, sestaví vám počítač 10ti otázkový testík pouze na dané téma, které jste zvolili.

Věříme, že tento náš projekt bude dalším krokem k tomu, aby byli paraglidisté v budoucnu bráni ostatními jako rovnocenní partneři – piloti – a nejen jako nedisciplinovaná banda bláznů s kapesníky nad hlavou a gilotinou za zády ……

Speciální poděkování patří Míšovi, který trpělivě snášel všechny naše připomínky a vytvořil tento program a dále všem, kteří nám pomohli se sestavováním otázek a odpovědí………..

Mnoho zábavy a 100% úspěšnost Vám přejí Jožka a Kamča

testy