Obchod

Správný výběr odpovídajícího paraglidingového vybavení předurčuje celý vývoj vašeho dalšího létání. Pokud nechcete investovat naslepo, nebo dávat v sázku vaše zdraví poraďte se při koupi vašeho vybavení   s odborníky. Vycházíme z dlouholetých zkušeností se začínajícími i pokročilými piloty a snažíme se každému doporučit vybavení přímo „na tělo“ tak, aby se ve vzduchu cítil pohodlně a bezpečně a rád se tam vracel.

Nejsme vázáni ke konkrétní značce. Nabízíme zpostředkování zboží od všech renomovaných firem – od oblečení, přes přístroje, přilby, různé doplňky až po kity, kluzáky, motorové krosny nebo tříkolky.. Naše cena je vždy shodná s cenou výrobce, absolventi školy mohou nakupovat ještě levněji!

!!! Pro konečné ceny volejte: 608 040 439 !!!

Pokud si u nás zakoupíte motorovou krosnu pomůžeme vám s vyřízením veškerých potřebných dokladů, zdarma vám provedeme zálet vašeho nového kompletu. Předvedení stroje, základní údržba a servis je samozřejmostí.

 

Mimo to, koupí paraglidingového vybavení získáte u nás výrazné slevy na kurz. Jednou z možností je i Motorový kurz zdarma !!!. Více se dozvíte v odkaze Škola - Výhody a slevy.

 

Absolventi školy mají možnost nakupovat veškeré paraglidingové vybavení se slevou 3% !!! Díky této slevě u nás získáte zboží levněji než kdekoliv jinde.

Více o Slevové kartě.