Levity................................. 12.000,-

                                 (absolventi školy sleva 3%)


Levity symbolizuje rostoucí trend létání s lehčí výbavou, často spojené s turistikou. Levity je ultra lehká, pohodlná, reverzibilní ABS sedačka (postroj a batoh) s nafukovatelným chráničem tzv. airbagem. Je vhodná pro širokou škálu pilotů. Levity spojuje vysokou úroveň pohodlí a snadného užívání typické pro pro všechny MAC PARA paraglidingové postroje.

MAC PARA

Ergonomický design a optimální střih zaručují vysokou volnost pohybu. Uhlíkové prkno, přídavná opěrka na nohy, optimalizované nastavování a využití osvědčené geometrie sedačky pomáhají pilotu najít nejpohodlnější polohu usazení v sedačce. Zádové a sedací plochy jsou vyrobeny z tkaniny z rozpěrných vláken v kombinaci černé a oranžové barvy. Ta minimalizuje pocení a dodává atraktivní vzhled.

Ochranný systém typu Airbag, uhlíkové prkno, speciální lehké spony a lehké materiály pomohly snížit hmotnost na pouhé 3.75 kg a to včetně předního kontejneru,na který lze umístit přístroje. Dobře navržený systém nožních popruhů umožňuje pilotovi volný pohyb a vzpřímenou polohu před i během startu. Provedení optické kontroly vrchlíku během startu je tak velmi jednoduché a neovlivňuje průběh startu. Spodní boční nastavací popruhy umožňují změnu úhlu posedu a zlepšují oporu v bederní části postroje.

Bezpečnostní lehká T-spona zabraňuje vypadnutí pilota ze sedačky, pakliže by se stalo, že zapomene zapnout nožní popruhy. Míra vzdálenosti karabin, kterou se mění citlivost sedačky, se nastavuje pomocí spony na hrudním popruhu. Pokud nepouživáte opěrnou hrazdu, pak speciální lehká hrazda speed systému automaticky udržuje správnou pozici a “našlápnutí” speed systému během letu je velmi snadné.

Kontejner záchranného padáku v kombinaci s pultíkem pro přístroje je umístěn vepředu. Aktivace se dá provést levou nebo pravou rukou. Rukojeť  uvolňovače je dobře viditelná a snadno dosažitelná. Velké zadní kapsa, je součástí systému airbagu. Nabízí velký prostor pro další vybavení pilota. Levity má dvě boční kapsy pro umístění drobných předmětů (fotoaparát, rukavice), které můžete potřebovat během letu.

Po vyfouknutí vzduchu z airbagu a obrácení sedačky, získáte batoh s vysokou mírou komfortu.  Nosný systém s optimálně tvarovanými bederními popruhy napomáhají stabilizaci “nákladu”. Komfort nesení, doplňuje propracované zádové odvětrání pomocí materiálu z rozpěrných vláken.   

Technický popis    

 


  • velmi lehká sedačka s airbagem
  • snadno nastavitelná citlivost během letu
  • skvělá ovladatelnost sedačky pomocí přenosu hmotnosti
  • velká zadní kapsa
  • vynikající mobilita pilota v sedačce
  • uhlíkové prkno a lehký materiál
  • aerodynamický střih
  • excelentní podpora bederní části zad                                                                            
Max. Zatížení:
120 kg
Karabinka vzdálenost:
38-50 cm
Hmotnost včetně kokpitu / předního kontejneru
(bez záchranného padáku)                     
3,75 kg
Zádový chránič
Airbag
Záchranný systémintegrován v předním kontejneru - kombinace s kokpitem pro přístroje.

 Galerie

levity
levity
levity
levity
 
 
 levity

 Vnější kontejner/pultík Levity

                    1.400,-

  (absolventi školy sleva 3%)