Škola

Chcete se odpoutat ?

paragliding

Chcete se odpoutat od pozemských starostí? Splnit si odvěký lidský sen podívat se na zem z ptačí perspektivy? Neváhejte a zkuste to! Naše škola za dobu své existence pomohla splnit tento sen již mnoha lidem.

Paragliding je v současné době velmi vyhledávaným a dobře se rozvíjejícím sportovním odvětvím. V průběhu sedmidenního intenzivního kurzu se seznámíte s problematikou tohoto sportu a získáte teoretické i praktické znalosti potřebné k vašemu budoucímu samostatnému létání.

Paragliding si můžete také nezávazně vyzkoušet jako pasažér v tandemu a to jak na kopci, tak i s motorovou tříkolkou.

Výcvik provádějí zkušení instruktoři s mnohaletou praxí pod vedením letového inspektora – člena reprezentace ČR, mistra České Republiky a účastníka mnoha mezinárodních závodů – Jožky Káčera.

 

* * Svěřte se do rukou profesionálů * *


JAK NA TO?


Z nabídky KURZY v levé liště si vyberte ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Každý kurz lze otevřít a dočíst se podrobně, co přesně obnáší, jak probíhá a co je jeho završením.

Kliknutím na odkaz "co je v ceně" zjistíte, co všechno cena obsahuje a neobsahuje…Snadno tak můžete porovnat výhody našich kurzů oproti kurzům pořádaných jinými školami.

Pak už jen stačí zabrousit na nabídku JAK SE PŘIHLÁSIT a dozvíte se vše potřebné, vyplníte přihlášku a první krok máte za sebou. Obratem Vám pošleme mail o potvrzení Vaší on-line přihlášky, po zaplacení zálohy obdržíte poštou výukové materiály a můžete se začít připravovat.

Pak už se jen dostavíte na kurz a zažijete nezapomenutelný týden s partou lidí, pro které se stal paragliding životní drogou a kteří si touží splnit jeden velký sen o létání, stejně jako Vy.