Kurzy paraglidingu

Kurzy Paraglidingu

Seznamovací kurz

Seznamovací kurz

Seznamovací kurzy jsou jednodenní lekcí vhodnou pro všechny, kteří se chtějí nezávazně seznámit s paraglidingem, dozvědět se o tomto sportu něco víc, ale i pro ty, kteří chtějí se svými známými, kamarády či příbuznými prožít nevšední aktivní den.

Cena kurzu: 1.950,- Kč (1.755,- Kč pro členy) / 5 hodin

Detail kurzu

Základní kurz - 3 dny

Základní kurz - 3 dny

Třídenní intenzivní paraglidingový kurz, jehož cílem je získání veškerých teoretických a praktických znalostí dle výcvikové osnovy PL3. Kurz je určen úplným začátečníkům, nebo absolventům Seznamovacího kurzu. Věková hranice nad 15 let.

Cena kurzu: 3.900,- Kč (3.510,- Kč pro členy)

Detail kurzu

Pokračovací kurz

Pokračovací kurz

Tento pětidenní kurz paraglidingu navazuje na základní kurz a jeho cílem je získání pilotní licence PL-A. Součástí kurzu je intenzivní výuka potřebných znalostí z oboru meteorologie, aerodynamiky, leteckých předpisů, letové praxe a praktické výuky létání. Kurz je určen pro absolventy třídenního ZÁKLADNÍHO KURZU nebo pro absolventy Základních kurzů jiných škol.

Cena kurzu: 5.900,- Kč (5.310,- Kč pro členy)

Detail kurzu

Pokurzovky

Pokurzovky

Pokračovací kurz je vhodný pro celkové zdokonalení techniky letu, stoupání v termice či vyklesávacích manévrů. Máte-li zájem o navýšení vaší pilotní kvalifikace na úroveň PL-B, pak právě tento kurz je vám šitý na míru. Zájemce o tento kurz musí být držitelem PL-A licence nejméně po dobu 6ti měsíců a musí doložit nálet minimálně 50 letových hodin (deník pilota, nebo čestné prohlášení) na různých letových terénech.

Cena kurzu: 3.300,- Kč (2.970,- Kč pro členy)

Detail kurzu

Základní motorový kurz - 1.část

Základní motorový kurz - 1.část

V průběhu sedmidenního intenzivního kurzu motorového paraglidingu vás zkušení instruktoři seznámí s problematikou tohoto sportu a získáte teoretické i praktické znalosti potřebné k vašemu budoucímu samostatnému létání. Věková hranice nad 16 let

Cena kurzu: 12.500,- Kč (7.500,- Kč při zakoupení výbavy)

Detail kurzu

Motorový kurz - 2.část

Motorový kurz - 2.část

Jedná se o praktické dolétání motorového kurzu - 1.část!  

Nejméně 5 letových tréninků - 5.000,-Kč

Cena se odvíjí od schopnosti žáka samostatně zvládnout všechny letové úlohy dané výcvikovou osnovou a dle potřeby může být navýšena!!! 

Detail kurzu

Individuální kurz paraglidingu

individuální paraglidingový kurz, jehož cílem je maximálně se přizpůsobit potřebám žáka k získání veškerých teoretických a praktických znalostí dle výcvikové osnovy PL3, nebo MPL3. Kurz je určen zájemcům o absolvování kteréhokoliv z námi nabízených kurzů. Věková hranice nad 15 let.

Cena kurzu:

od 300,-Kč/hod s vlastním vybavením

od 400,-Kč/hod s vybavením školy

 

Detail kurzu

Bezpečnostní kurz paraglidingu

Bezpečnostní kurz paraglidingu

Jedná se o nácvik nestandardních letových režimů nad vodní hladinou včetně možnosti vyzkoušet si použití záložního padáku.

Cena kurzu: 9.900,- Kč

Detail kurzu

Letová praxe

Letová praxe

Tento kurz je určen jako nádstavba pro absolventy naší školy základních, nebo motorových kurzů. Hlavní náplní je práce na zvládnutí chyb jednotlivých žáků, které se nepodařilo odstranit již během základních kurzů se zaměřením na úspěšné absolvování pilotních zkoušek. Tento kurz je veden zcela individuálně dle potřeb, časových a fyzických možností a schopností žáka. Žáci, kteří si v naší škole zakoupí výbavu (motorovou krosnu, padák) mají pokračovací praxi ZDARMA.

Cena kurzu: 1.000,- Kč / den (zdarma při zakoupení výbavy)

Detail kurzu

Pozemní trénink

Pozemní trénink

Tento kurz pozemního tréninku je zaměřen na zdokonalení techniky startování a vodění padákového kluzáku pro absolventy naší školy základního, nebo motorového kurzu. Perfektní ovládání kluzáku je nezbytným základem pro startování s motorovou krosnou. Bez dokonalého zvládnutí této části výcviku nelze bezpečně pokračovat ani v základním ani v motorovém kurzu.

Cena kurzu: 1.000,- Kč / den (zdarma při zakoupení výbavy)

Detail kurzu

Termické výlety

Termické výlety

Pokud se chcete dále zdokonalovat v létání v termice – máte možnost. Naše škola nabízí kurzy termického létání a to jak u nás, tak na zahraničních terénech.

Cena kurzu: od 3.600,- Kč (3.240,- Kč pro členy)

Cena výletů za termikou je zavislá na terénu a délce trvání.

Minimální počet účastníku kurzu: 6 !

Detail kurzu