Krosny

PĚT ZPŮSOBŮ FINANCOVÁNÍ VAŠEHO PARAMOTORU

Pořízení krosny je v životě každého motorového pilota velká událost. Sami si můžete zvolit způsob platby a financování.

Electric 115/125 ............................120.000,- Kč

Krosna vybavená velmi spolehlivým motorem Solo. Zaručuje výborný poměr výkonu a váhy. Je vhodná pro pilotky a piloty do 90 kg . Motor je opatřen laděným výfukem a elektrikou s regulací předstihu a zaručuje bezstarostný a téměř bezúdržbový provoz. při zachování všech výhod paramotorů Nirvana.

Easy ........................................... 126.000,- Kč

Paramotor EASY Vám přináší ideální kontrolu nad Vaším letem, neopakovatelnou zkušenost a úžasný pocit z volného pohybu ve vzduchu. Nový design, třílistá vrtule. Paramotor je vhodný pro piloty do 90kg.

Instinct NS200 ............................. 215.100,- Kč

Paramotor nové generace. Nový aerodynamický design, promyšlená konstrukce. propracované detaily a nové materiály. kompatibilní s ostatními výrobky NIRVANA.

Rodeo 115/125 ............................ 135.126,- Kč

Tuningovaný motor Simonini kompletovaný u nás a doplněný našimi periferiemi a námi laděným výfukem v kombinaci s kompozitovou vrtulí PULSE si hravě poradí s jakkoliv těžkým pilotem a jemožné jej používat i pro tandemové lety. Překvapí Vás vyrovnaným chodem, akcelerací a v kombinaci s dobrým padákem i příznivou spotřebou.

Colibri ..........................................107.496,- Kč

Odlehčený paramotor určený pro piloty a pilotky od 45 do 80 kg váhy. Krosna je vybavena velmi lehkou pohonnou jednotkou Raket. Odstředivá spojka a elektrickýstartér maximálně usnadňují pozemní manipulaci a start. Laděný výfuk spolu s dřevěnou či kompozitovou vrtulí zajistí dostatek výkonu pro rychlý vzlet a bezpečné stoupání. Colibri je v současnosti nejlehčí krosna v naší nabídce.

Tříkolky ........................................ od 12.500,-Kč

Jednoduchý, lehký kovový podvozek snadno rozebíratelný. Vhodný pro všechny motory Nirvana. Výborný poměr váha cena. Snadná manipulace, jednoduchá přeprava v cestovní tašce.