Buggy....................................... 6.500,- Kč

speedriding sedačka                                              (absolventi školy sleva 3%)

Používat pouze pro speed riding!


Buggy je lehká sedačka určená pro speed-riding. Dělené nožní sedátka bez prkýnek přechází do zádového dílu, na němž je integrován oboustranný batoh. Jedná o nejlepší kompromis mezi pohodlím během startu a přistání a letovým komfortem.

MAC PARA

Hmotnost sedačky je pouhých 1,90 kg a to včetně integrovaného ergonomicky navrženého batohu s možností připevnění lyží během transportu.

Zádové popruhy umožňují nastavení preferované polohy pilota v závislosti na jeho tělesných proporcích a oblečení. Prsní popruh je vybaven lehkou automatickou T-sponou.  Pohodlné sezení a pocit volnosti během letu dovolují pilotu vnímat speed-ridingový kluzák  a zajišťují optimální kontrolu nad vrchlíkem.

Boční kapsa na pravé straně je dostatečně veliká na umístění přepravního obalu kluzáku.  Druhý pomocný prsní popruh opatřen plastovou sponou zabraňuje sklouznutí ramenních popruhů. Oboustranný batoh má dvě síťové boční kapsy a jednu velkou vnitřní kapsu. Ramenní chlopně jsou ergonomicky navrženy a sedačka společně se speed-ridingovým kluzákem tvoří jeden kompaktní celek.  Díky bederní chlopni a pásu je sjíždění na lyžích s batohem na zádech pohodlná záležitost.  

Technický popis    

 
Max. Zatížení:
100 kg
Karabinka vzdálenost:
50 cm
Hmotnost:                     1,9 kg
Zádový chránič:
NE
Záchranný systém:NE                      

 

Galerie

buggy
buggy
buggy
buggy