Služby

PORADENSTVÍ

Hlavním cílem naší práce jsou spokojení žáci – budoucí kamarádi piloti. Pokud to bude v našich silách rádi poradíme a pomůžeme každému, kdo se na nás obrátí. Od technických věcí až po řešení problémů v letové praxi.

PRODEJ

Správný výběr odpovídajícího paraglidingového vybavení předurčuje celý vývoj vašeho dalšího létání. Pokud nechcete investovat naslepo, nebo dávat v sázku vaše zdraví poraďte se při koupi vašeho vybavení s odborníky. Vycházíme z dlouholetých zkušeností se začínajícími i pokročilými piloty a snažíme se každému doporučit vybavení přímo „na tělo“ tak, aby se ve vzduchu cítil pohodlně a bezpečně a rád se tam vracel.
Nejsme vázáni ke konkrétní značce. Nabízíme zpostředkování zboží od všech renomovaných firem – od oblečení, přes přístroje, přilby, různé doplňky až po kity, kluzáky, motorové krosny nebo tříkolky.. Naše cena je vždy shodná s cenou výrobce. Pokud si u nás zakoupíte motorovou krosnu pomůžeme vám s vyřízením veškerých potřebných dokladů, zdarma vám provedeme zálet vašeho nového kompletu. Předvedení stroje,základní údržba a servis je samozřejmostí.

SPLÁTKOVÝ PRODEJ

U padákových kluzáků a motorových krosen nabízíme splátkový prodej.
Počet a výši jednotlivých splátek se snažíme maximálně přizpůsobit potřebám zákazníka.

BAZAROVÝ PRODEJ

Nabízíme k prodeji starší kluzáky, záložní padáky, motorové krosny za přijatelné ceny.
Prodáváme pouze kvalitní a vyzkoušené vybavení !
Pokud si u nás objednáte nové vybavení, rádi vám váš „starší model“ pomůžeme prodat.

PRONÁJEM MPK

Školní vybavení zapůjčujeme jen na kurzy a akce pořádané školou nebo našim absolventům kteří si s námi chtějí zalétat.

SERVIS

Nabízíme základní servis a celoroční údržbu u nás zakoupených motorových krosen.

SCHVALOVÁNÍ NOVÝCH MPK

Vystavení a prodlužování technického průkazu SLZ "P" - profesionálně vyráběná konstrukce (letové zkoušky, záletový protokol, registrační list, zpráva o přezkoušení, výstupní protokol)
Vystavení a prodlužování technického průkazu SLZ "Z" - ojediněle vyráběná konstrukce, schvalování letové způsobilosti PPG, MPG (letové zkoušky, záletový protokol, registrační list, zpráva o přezkoušení)

ZÁLETOVÉ PROTOKOLY MPK

Profesionální zálet nového padákového kluzáku k vašemu MPK.

PRAVIDELNÉ TECHNICKÉ PROHLÍDKY MPK

Technické kontroly sportovních létajících zařízení - SLZ - motorové krosny (PPG), motorové tříkolky (MPG), nutné pro prodloužení průkazu letové způsobilosti (PLZ)

BALENÍ ZÁLOŽNÝCH PADÁKŮ

Nabízíme odborné přebalení vašeho záložního padáku a to buď na pravidelných zimních akcích, které za tímto účelem pořádáme, nebo soukromě kdykoliv během roku.