PĚT ZPŮSOBŮ FINANCOVÁNÍ VAŠEHO PARAMOTORU

Pořízení krosny je v životě každého motorového pilota velká událost. Sami si můžete zvolit způsob platby a financování.

krosna  

 

Všechny ceny paramotorů, které zde uvádíme, jsou shodné s cenami u výrobce. 

Pro naše absolventy máme Slevové karty, s kterými uplatní slevu 3% (při nákupu paramotoru tak lze ušetřit až 6.453,- Kč).

 

 

1. Platba v hotovosti

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob je nákup vybavení za hotové.

2. Nákup Vaší společností či podnikáním

Druhý nejjednodušší způsob pro kohokoliv z Vás, kdo máte vlastní podnikání. Nákup motorové pohonné jednotky s padákem pro propagaci Vaší vlastní firmy. Kontaktujte nás pro více informací.

3. Krátkodobá půjčka v bance

Pokud se rozhodnete pro bankovní půjčku, můžete si rozložit splácení nového vybavení dle vlastní potřeby do několika měsíců či let.

4. Leasing

Jednoduchý způsob pro ty z Vás, kteří by si rádi rozložili platbu za vybavení do delšího časového období. V současnosti je tato možnost k dispozici pouze pro občany České republiky.

5. Sponzoring

Velmi snadný způsob financování. V případě, že nevlastníte firmu, zeptejte se svého zaměstnavatele, zda by uvítal neobvyklou a velmi účinnou možnost propagace jeho společnosti. Spojení peněz zaměstnavatele, který může zahrnout tuto investici do firemních nákladů a získat tak vynikající způsob propagace své společnosti, a Vás, jakožto vděčného a loajálního zaměstnance je velkým lákadlem pro všechny zúčastněné firmy či zaměstnavatele. Kontaktujte nás pro více informací.