Goya II.............................. 9.500,-

Goya II (s opěrnou hrazdou - na objednávku ............ 10.600,-     

                                                       (absolventi školy sleva 3%)    

Goya II je evolučním nástupcem velmi úspěšné sedačky Goya I. Goya II je lehká, aerodynamicky střižená "ABS" sedačka vhodná pro začínající až pokročilé piloty.

MAC PARA

 • automatické "COBRA" spony na nožních popruzích
 • duralové kladky a dvojitá hrazda – snadné použití
 • 18 cm pěnový chránič
 • skvělá pohyblivost v sedačce při startech a přistáních
 • během letu nastavitelný (ABS) systém pomocí trimu
 • skvělá ovladatelnost sedačky pomocí přenosu hmotnosti tělem
 • velký úložný prostor na zádech
 • rukojeť záložního padáku viditelná, lehce uchopitelná
 • Cordura - lehký a otěru odolný materiál
 • aerodynamický tvar
 • excelentní podpora bederní části zad
 • Hmotnost sedačky GOYA ll je 4,6 kg a 5,9 kg včetně pěnového chrániče

Speciální bederní výztuha a několik možností snadného nastavení činí z Goye ll bezkonkurenční sedačku, jež zajišťuje komfort pilota během dlouhých letů. Zádová část Goye II je zhotovena z prodyšného materiálu v kombinaci černé a oranžové barvy. Tento materiál snižuje pocení pilota na zádech a dodává sedačce atraktivní vzhled. Snadné usazení do sedačky po startu je opět samozřejmostí.

Promyšlený systém nožních popruhů umožňuje volný pohyb pilota, jeho vzpřímenou polohu, jak před startem, tak i během startu. Sedák Goye II je nyní delší u velikostí L a XL  (ve srovnání s Goyou I) a nabízí tak pilotu lepší podporu nohou, což opět přispívá k zvýšení letového komfortu. Kontrola vrchlíku po nafouknutí je proto snadná a nebrání v průběhu startu. Aktivace speciální hrazdy speed systému je možná pomocí nohou, neboť první stupeň hrazdy drží tvar směrem dopředu k nohám pilota.

Automatická Austrialpin T-spona zabraňuje vypadnutí pilota ze sedačky, pokud by si pilot zapomněl zapnout nožní popruhy. Vzdálenost karabin (tzn. citlivost sedačky) se nastavuje pomocí trimu umístěném na prsním popruhu. Opět zde najdete boční popruh pro nastavení hloubky sedu a zpevnění v bederní části sedačky.

Vnější kontejner záložního padáku je umístěn vespod pod nohama a je integrován do tvaru sedačky. Jedná se o osvědčený „psaníčkový“ systém s vyvedením uvolňovače zál. padáku na pravé straně. Rukojeť uvolňovače záchranného systému má změněný tvar a nižší hmotnost a je umístěna výše díky přichycení sychým zipem k boku sedačky. Vyvedení na levou stranu je možno vyrobit na objednávku.

Velká zádová kapsa  je vybavena  18 cm pěnovým chráničem s plastovou výztuhou a je v ní dostatečně veliký prostor pro umístění dalších věcí (batoh, atd.). Goya II může být dodatečně vybavena bočními pěnovými chrániči s plastovou výztuhou pro zvýšení ochrany oblasti kyčlí. Zvětšená kapsa na drobné věci, ke kterým se potřebujete dostat během letu, je umístěna na levém boku vepředu.  Všechny MAC sedačky jsou vyrobeny z materiálu CORDURA  a vyznačují detailním zpracováním. Můžete si být jisti, že i po letech používání bude sedačka sloužit stejně tak dobře, jako když byla nová. 

Technický popis

Max. zatížení: 120 kg

Vzdálenost karabin: 38-50 cm

Hmotnost včetně chrániče
(bez záchranného padáku):
  5,9 kg

Zádový chránič: pěnový chránič tloušťka 18 cm s plastovou výztuhou, zabraňující proražení ostrým předmětem.

Záchranný systém: Integrovaný kontejner (psaníčkový systém) pod sedákem s postranním uvolňovačem

Galerie

goya goya